Uitslagen Wedstrijden/Shows 2021

Wilt u de uitslag van uw GM vermeld hebben op de site? Mail naar Ria Lukens het officiële document en zij verwerkt het tevens in Zoo Easy: r.lukens@outlook.com

Wedstrijd uitslagen:

 

Aanleg apporteerproef 6-11-2021 Langbroek:
Itske van het Woudse Veldt  Uitmuntend

Jonge Honden Aanlegproef, 6-11-2021:


Groepsfoto


Nrs. 2,1 en 3

1e plaats Elies (Puck) van Dorka’s Plek van Maarte van Logten

2e plaats Eira (Fillette) van Dorka’s Plek van Matty de Putter

3e plaats Erik (Baras) van Dorka’s Plek van Veronique Beniers


Lauwersmeer 16-10-2021 
Ghyll Brook (Mette) Uut’t Vossebeltseveld Map A 520 punten

v.Walde HZP OOstenrijk 8/9-10-2021
Radja HZP 176+ 12 v.Walde punten totaal 188 punten

RECAP MAP Rha 2021

VGP Landesgruppe Rheinland 2/3-10-2021
Eino (Baake) van het Zonnebeekbos 302 Punkte im 1e Preis, en 1e plaats.

Kampen/Genemuiden 27-09-2021
Ghyll Brook (Mette) Uut’t Vossebeltseveld Map A 484 punten

Winterswijk 25-09-2021
Xenia van het Meekenesch B diploma 69 punten

HZP Heinsberg 19-09-2021
Alko von Kollog 182 punten

HZP Meppen 18-09-2021
Ella-Mae van’t Gina Florashof 176 punten

HZP Südlohn 11-09-2021
Xenia van het Meekenesch 187 punten

HZP Bremen 11-09-2021
Radja   191 punten

SJP Vessem 18-09-2021
Alko von Kollog B diploma 74 punten

SJP Vught 11-09-2021
Alko von Kollog B diploma 75 punten

SJP Voorst 28-08-2021
Xenia van het Meekenesch B diploma 75 punten

SJP Arnemuiden 28-08-2021
Axel van de Stapperster Eugte (Kobus) A diploma 94 punten

SJP Klundert 23-08-2021
Alko von Kollogg B diploma 74 punten

SJP Haaften 21-08-2021

De winnaars (van rechts naar links) van de B diploma’s van de SJP in Haaften, 21 Augustus:
1e plaats en winnaar van ‘Het Zwijn’ (Beste GM van de dag):
Jet Kalshoven met Kiki van de Stommeerpolder, B diploma, 78 punten.
2e plaats
Maria Nieuwenhuis met Xenia vh Meekenesch, B diploma, 76 punten.
3e plaats
Rini van Kuijk met Alko von Kollogg, B diploma, 75 punten.
 
 
De Capriolus Bokaal ging naar de NGMV, voor beste rasgroep van de dag.
Er zijn deze dag helaas geen A diploma’s gehaald door GM’s.

SJP Delfijl 14-08-2021
Eye-Catcher  van’t Gina Florashof  B diploma 71 punten

SJP Crobse Waard- Haaften 7-08-2021
Xenia van het Meekenesch B diploma 75 punten
Eye-Catcher  van’t Gina Florashof  B diploma 72 punten

SJP Rilland 28-6-2021
Axel van de Stapperster Eugte (Kobus) A diploma 86 punten

SJP Rhenoy 26-06-2021
Eye-Catcher  van’t Gina Florashof  B diploma 75 punten


Uitslag Jonge Honden Aanlegproef 3-7-2021

1e plaats Xenia v.h. Meekenesch van Maria Nieuwenhuis
2e plaats Brutus von Oesticher Holz van Dominique Van der Auwera
3e plaats Alko von Kollogg van Rini van Kuijk (niet op de foto)

Uitslagenlijst


Groepsfoto


VJP Heinsberg 25-4-2021
Alko vom Kollog 72 punten  sichtlaut

VJP Aurich 1-4-2021
Radja   72 punten

VJP Südlohn 28-03-2021
Xenia van het Meekenesch 62 punten

VJP Aurich 27-3-2021
I am Jutta van het Vossebeltseveld 69 punten
Elena (Ayca) van’t Gina Florashof  73 punten  sichtlaut

VJP Wildeshausen 14-3-2021
Ella -Mae van’t Gina Florashof  74 punten   sichtlaut



Showuitslagen:

Clubmatch 7-11-2021 Stadtslohn Duitsland:
Gerrit vom Barler berg Zeer Goed/Uitmuntend

Fokgeschiktheidskeuring 6-11-2021 Langbroek:
Hit Do van’t Patriez’n Laand  Zeer goede indruk
Itske van het Woudse Veldt  Uitmuntende indruk

Kampioenschapclubmatch 3-10-2021 Hoenderloo:

Reuen

Jongste Puppy klasse reuen
Bean vd Stappester Eugte   2e Veelbelovend
Blaze van de Stommeerpolder 1e Veelbelovend  Beste pup

Jeugd klasse reuen
Eben van Dorka’s Plek  1e Uitmuntend Beste Jeugdhond
Kenzo van. ’t Woudse Veldt  Goed
Khokela van ‘t Woudse Veldt  Goed
Xanto van het Meekenesch  2e Zeer Goed

Tussen klasse reuen
Alko vom Kollogg   2e Zeer Goed
Jonkheer Jethro van ‘t Woudse Veldt    1e Zeer Goed

Open klasse reuen
Ace vd Stappester Eugte   3e Zeer Goed
Clark (Ike) Vom Blitzenbach  1e Uitmuntend Res. CAC
Enno vom Waidberg  4e Zeer Goed
Sandor van ‘t Exelse Veld   Goed
Seppo    2e Uitmuntend

Gebruikshonden klasse reuen
Seefest (Gozer) Cosmos 1e Uitmuntend CAC Beste reu BOB

Kampioensklasse reuen
Boreas Big Boss of Coopers Border   1e Uitmuntend

Veteranen klasse reuen
Boreas Bram of Coopers Border   1e Zeer Goed

Teven

Jongste puppy klasse teven
Saar van de Stommeerpolder  1e Veel belovend

Jeugdklasse teven
Elies (Puck) van Dorka’s Plek  1e Uitmuntend
Jonkvrouw Sophie van ‘t Woudse Veldt   Goed
Kasangu van ’t Woudse Veldt   2e Zeer Goed

Tussenklasse teven
Brisca v.d. Polderdiek  1e Uitmuntend
I am Jutta Uut ’t Vossebeltseveld  3e Zeer Goed
Radja  2e Uitmuntend

Open klasse teven
Acira v.d. Polderdiek  1e Uitmuntend Reserve CAC
Aike vom Dorffeld   Zeer Goed
Coco Chanel van de Lobberry   4e Zeer Goed 
Elody (Juul) van het Zonnebeekbos  2e Uitmuntend
Floortje van’t Woudse Veldt  Zeer Goed
Geertje van ’t Woudse Veldt  Zeer Goed
Karma   Goed
Sienna   Zeer Goed
Tara v.h. Meekenesch Zeer Goed
Xenia v.h. Meekenesch  3e Uitmuntend

Fokkers klasse teven
Ella-Mae van’t Gina Florashof   1e Uitmuntend
Itske van’t Woudse Veldt  2e Zeer Goed

Kampioensklasse teven
Gundog Nova uut ’t Vossebeltseveld  1e Zeer Goed

Veteranenklasse
Britomartis Bibi of Coopers Border  2e Zeer Goed
Evita van’t Woudse Veldt  3e Zeer Goed
Oukje v.h. Meekenesch   4e Zeer Goed
Uriella junior od Nezdického potoka  1e Uitmuntend Beste Vet. CAC BOS


Zwolle 5-9-2021
Ella-Mae van’t Gina Florashof 1e Uitmuntend tussenklasse CAC en BOB
Donya van’t Gina Florashof 1e Uitmuntend openklasse

Outdoor Zeeland 4-7-2021
I Am Jutta uut’t Vossebeltseveld 1e Zeer Goed Jeugdklasse 
Seefest Cosmos (Gozer) 1e Uitmuntend openklasse CAC BOB

Fokgeschiktheidskeuring 7-3-2021
Enno vom Waidberg       uitmuntende indruk
Seefest Cosmos   (Gozer)       uitmuntende indruk
Gerrit vom Barler Berg   zeer goede indruk