Uitslagen Wedstrijden/Shows 2022

Wilt u de uitslag van uw GM vermeld hebben op de site? Mail naar Ria Lukens het officiële document en zij verwerkt het tevens in Zoo Easy: florashof@hotmail.com 

Wedstrijd uitslagen:

Veldwerkwedstrijd Jeugd Continentaal II
Steenbergen 27-4-2022:

I am Jutta Uut’t Vossebeltseveld 1e Goed

Veldwerkwedstrijd Jeugd Continentaal II
Hilvarenbeek 5-3-2022:
I am Jutta Uut’t Vossebeltseveld 1e Zeer Goed

Jonge Honden Aanlegproef 12-3-2022:


1e plaats: Uvi van de Schransbossen van I. Cumps met 154 punten
2e plaats: Udo van de Schransbossen van N. de Bruyn met 150 punten
3e plaats: Yris v.h. Meekenesch van M. Nieuwenhuis met 147 punten

Recapitulatie Jonge Honden Aanlegproef 12-3-2022


Show Uitslagen:

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Clubmatchwinnaar 2022: Kiki van de Stommeerpolder van Jet Kalshoven
Met keurmeester Lida Reeskamp-Blok

Uitslag KCM Lochem 30-7-2022

Jongste Puppy klasse reuen:   
Dhr. Chouffe Uut’t Vossebeltseveld (Tycho)
Veel belovend

Jeugd klasse reuen:        
Thunder Fox Uut’t Vossebeltseveld
1e Uitmuntend

Tussen klasse reuen:                
Eben van Dorka’s Plek
1e Uitmuntend

Open klasse reuen:     
Clark vom Blitzenbach
2e Zeer Goed
Bandit vom Oestricher holz
1e Uitmuntend RES CAC

Kampioensklasse reuen:
Seefest Cosmos
1e Uitmuntend CAC Beste reu BOS

Jongste puppy klasse teven:    
Madam Leffe Uut’t Vossebeltseveld
2e Veel belovend
Madam Filou Uut ’t Vossebeltseveld
1e Veel belovend Beste jonge pup

Jeugdklasse teven:           
Uvi van de Schransbossen
1e Uitmuntend Beste jeugdhond
Saar van de Stommeerpolder
3e Uitmuntend
Aura
Zeer Goed
Britte z Brumovského Údolí
Zeer Goed
Jinty the Fox Uut ’t Vossebeltseveld
2e Uitmuntend
A Foxy Raza Uut’t Vossebeltseveld
Zeer Goed

Tussenklasse teven:
Tosja v.’t Exelseveld
1e Uitmuntend

Openklasse teven:
Floortje v.’t Woudse Veldt
Zeer Goed
Coco Chanel van de Lobberry
2e Uitmuntend
Emke van het Zonnebeekbos
3e Uitmuntend
Sienna
Uitmuntend
Ella-Mae van’t Gina Florashof
1e Uitmuntend RES CAC
Yris van het Meekenesch
Uitmuntend

Fokkersklasse teven:
Itske v.’t Woudse Veldt
2e Uitmuntend
Kiki van de Stommeerpolder
1e Uitmuntend CAC Beste teef BOB

Gebruikshondenklasse teven:
Ghyll Brook Uut’t Vossebeltseveld
3e Zeer Goed
I am Jutta Uut’t Vossebeltseveld
2e Zeer Goed
Xenia van het Meekenesch
1e Uitmuntend

Veteranenklasse teven:
Evita v.’t Woudse Veldt
1e Uitmuntend Beste veteraan

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Westfalen-West 19-6-2022
Ella-Mae van’t Gina Florashof SG/V 

Holland Cup Gorichem 4-6-2022
Ella-Mae van’t Gina Florashof 1e Uitmuntend CAC/CACIB BOB Holland Cup Winnaar
Jinty The Fox Uut’t Vossebeltseveld Veelbelovend 1e Beste Pup

Outdoor Zeeland 17-4-2022
Brisca van de Polderdiek 1e Uitmuntend  CAC/CACIB BOB

Hond van het jaar show 2-4-2022
Seefest Cosmos Runner up 2e rasgroep 7

Dogshow KV Rijnland 26-3-2022
Kiki van de Stommeerpolder 1e Uitmuntend CAC/CACIB BOB
Brisca van de Polderdiek 2e Uitmuntend reserve CAC/CACIB

Crufts Engeland 13-3-2022
Seefest Cosmos 1e plaats Working Class

Dogshow Eindhoven 5-2-2022
Brisca van de Polderdiek 1e Uitmuntend  CAC/CACIB beste teef BOB
Elies van Dorka’s Plek  1e Zeer Goed