Uitslagen Wedstrijden/Shows 2022

Wilt u de uitslag van uw GM vermeld hebben op de site? Mail naar Ria Lukens het officiële document en zij verwerkt het tevens in Zoo Easy: florashof@hotmail.com 

Wedstrijd uitslagen:

Jonge Honden Aanlegproef 5 november 2022:
1e plaats: Bico vd Stapperster Eugte van Jacco Maat
2e plaats: Aura van M. Boers
3e plaats: Bijke vd Stapperster Eugte van Cees Vromans
 
 
MAP Neede 17-10-2022:
Alko vom Kollogg MAP B Diploma 519 punten, R. van Kuijk
 
Uitslag MAP Rha van 14-10-2022, georganiseerd door de Duitse Staande Korthaar vereniging ism de NGMV:
 
Er zijn 4 A diploma’s en 6 B diploma’s behaald.
Winnaars in de MAP A:
1e, 539 punten DD Justus vom Schultenort van Bennie Snelder.
2e, 508 punten DL Dinja V.H. Brummelhuis (Nikki) van Cunera Roosendaal.
3e, 482 punten CF Gaya Bohemská Perla van C. Blokland.
Winnaars in de MAP B:
1e, 546 punten GM Emke van het Zonnebeekbos van Ilse Louwman
2e, 534 punten GM Vesta v.h. Meekenesch van Andre Nieuwenhuis.
3e, 468 punten DK Hajo vom Langen Berg van Marja van Erp-Baltussen.
 
De nummers 3,2 en 1 in de MAP B

Veldwerk jeugd najaar Kerkwerve 24-9-2022:
I Am Jutta Uut’t Vossebeltseveld Goed, G. Hoefman

MAP Vessum 19-9-2022:
Alko vom Kollogg MAP B Diploma 517 punten, R. van Kuijk

SJP Vessem 17-9-2022:
Sandor v.’t Exelse Veld  B diploma 70 punten, C. Gorrens

Veldwerk jeugd najaar Dirksland
I Am Jutta Uut’t Vossebeltseveld 1e Zeer Goed, G. Hoefman

MAP proef Heiningen 29-8-2022:
Alko vom Kollogg MAP B 519 punten, R. van Kuijk

SJP Voorst 27-8-2022:
Gerrit vom Barler Berg A Diploma 94 punten, O. Scholman

SJP 22-8-2022 Klundert:
Alko vom Kollogg B Diploma 77 punten, R. van Kuijk

SJP Sterkenburg 20-8-2022:
Xenia van het Meekenesch B diploma 80 punten, M. Nieuwenhuis

Uitslag SJP Haaften, 20-8-2022:

Top 3 A diploma’s 
1.  Herman L. Obbink – Crimson Sky’s Hunter
2.  Ilse van der Veen/Louwman – Emke van het Zonnebeekbos
3. Jeroen Paulus – Zoldmali Penge
 
Top 3 B diploma’s 
1.  Joyce van Belle – Guus Enzo of The White Brothers
2.  Cindy Gorrens – Sandor v.’t Exelse Veld
3.  Hennie Wegman – Ulma vom Flörbach
 
Top 3 C diploma’s 
1.  Hans Verbeek – Quodian’s Ancho (Zsa Zsa)
2.  Wim van Aken – Quodian’s Ferreira
3.  Monique van Rozendaal – Szervusz Dara
 
 
De Capriolus Bokaal, voor beste rasgroep van de dag, is dit jaar gewonnen door de NGMV.
 
SJP Crobse Waard 6-8-2022:
Xenia van het Meekenesch B diploma 74 punten, M. Nieuwenhuis
 
SJP Heijningen 13-6-2022:
Alko vom Kollogg B diploma 77 punten 3e plaats, R. van Kuijk

Veldwerkwedstrijd Jeugd Continentaal II
Steenbergen 27-4-2022:

I am Jutta Uut’t Vossebeltseveld 1e Goed, G. Hoefman

VJP Reinland Heinsberg 24-4-2022:
Bo van de Stapperster Eugte 77 punten, H. Roze
Eira van Dorka’s Plek 70 punten, M. de Putter

Veldwerkwedstrijd Jeugd Continentaal II
Hilvarenbeek 5-3-2022:
I am Jutta Uut’t Vossebeltseveld 1e Zeer Goed, G. Hoefman

Jonge Honden Aanlegproef 12-3-2022:


1e plaats: Uvi van de Schransbossen van I. Cumps met 154 punten
2e plaats: Udo van de Schransbossen van N. de Bruyn met 150 punten
3e plaats: Yris v.h. Meekenesch van M. Nieuwenhuis met 147 punten

Recapitulatie Jonge Honden Aanlegproef 12-3-2022



Show Uitslagen:

Internationale Dog Show Maastricht 17-9-2022
Brutus Vom Oestricher Holz 1e Uitmuntend CAC CACIB BOB
Madam Filou Uut’t Vossebeltseveld 1e Veelbelovend Beste puppy

Internationale Gundog Show Holland  Doorwerth 4-9-2022:
Ella-Mae van’t Gina Florashof 1e Uitmuntend CAC BOB
Boreas Bram Of Coopers Border 1e Uitmuntend CAC BOS
Britomartis Bibi Of Coopers Border 1e Uitmuntend RES CAC Beste Vetreraan

Reinland Lindlar 21-8-2022:
Eira van Dorka’s Plek SG/V, M. de Putter


Clubmatchwinnaar 2022: Kiki van de Stommeerpolder van Jet Kalshoven
Met keurmeester Lida Reeskamp-Blok

Uitslag KCM Lochem 30-7-2022

Jongste Puppy klasse reuen:   
Dhr. Chouffe Uut’t Vossebeltseveld (Tycho)
Veel belovend

Jeugd klasse reuen:        
Thunder Fox Uut’t Vossebeltseveld
1e Uitmuntend

Tussen klasse reuen:                
Eben van Dorka’s Plek
1e Uitmuntend

Open klasse reuen:     
Clark vom Blitzenbach
2e Zeer Goed
Bandit vom Oestricher holz
1e Uitmuntend RES CAC

Kampioensklasse reuen:
Seefest Cosmos
1e Uitmuntend CAC Beste reu BOS

Jongste puppy klasse teven:    
Madam Leffe Uut’t Vossebeltseveld
2e Veel belovend
Madam Filou Uut ’t Vossebeltseveld
1e Veel belovend Beste jonge pup

Jeugdklasse teven:           
Uvi van de Schransbossen
1e Uitmuntend Beste jeugdhond
Saar van de Stommeerpolder
3e Uitmuntend
Aura
Zeer Goed
Britte z Brumovského Údolí
Zeer Goed
Jinty the Fox Uut ’t Vossebeltseveld
2e Uitmuntend
A Foxy Raza Uut’t Vossebeltseveld
Zeer Goed

Tussenklasse teven:
Tosja v.’t Exelseveld
1e Uitmuntend

Openklasse teven:
Floortje v.’t Woudse Veldt
Zeer Goed
Coco Chanel van de Lobberry
2e Uitmuntend
Emke van het Zonnebeekbos
3e Uitmuntend
Sienna
Uitmuntend
Ella-Mae van’t Gina Florashof
1e Uitmuntend RES CAC
Yris van het Meekenesch
Uitmuntend

Fokkersklasse teven:
Itske v.’t Woudse Veldt
2e Uitmuntend
Kiki van de Stommeerpolder
1e Uitmuntend CAC Beste teef BOB

Gebruikshondenklasse teven:
Ghyll Brook Uut’t Vossebeltseveld
3e Zeer Goed
I am Jutta Uut’t Vossebeltseveld
2e Zeer Goed
Xenia van het Meekenesch
1e Uitmuntend

Veteranenklasse teven:
Evita v.’t Woudse Veldt
1e Uitmuntend Beste veteraan

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Westfalen-West 19-6-2022
Ella-Mae van’t Gina Florashof SG/V 

Holland Cup Gorichem 4-6-2022
Ella-Mae van’t Gina Florashof 1e Uitmuntend CAC/CACIB BOB Holland Cup Winnaar
Jinty The Fox Uut’t Vossebeltseveld Veelbelovend 1e Beste Pup

Outdoor Zeeland 17-4-2022
Brisca van de Polderdiek 1e Uitmuntend  CAC/CACIB BOB

Hond van het jaar show 2-4-2022
Seefest Cosmos Runner up 2e rasgroep 7

Dogshow KV Rijnland 26-3-2022
Kiki van de Stommeerpolder 1e Uitmuntend CAC/CACIB BOB
Brisca van de Polderdiek 2e Uitmuntend reserve CAC/CACIB

Crufts Engeland 13-3-2022
Seefest Cosmos 1e plaats Working Class

Dogshow Eindhoven 5-2-2022
Brisca van de Polderdiek 1e Uitmuntend  CAC/CACIB beste teef BOB
Elies van Dorka’s Plek  1e Zeer Goed