Category Archives: Werkuitslagen

Uitslagen van evenementen

Wedstrijduitslagen 2023

Wilt u de uitslag van uw GM vermeld hebben op de site? Mail naar Ria Lukens het officiële document en zij verwerkt het tevens in Zoo Easy: florashof@hotmail.com 

Jonge Honden Aanlegproef 14-10 Kasteel Warmelo, Diepenheim:
 
Dagwinnaar:
Klazien Haitjema met Adele vom Marienbrink

1e prijs:

Klazien Haitjema met Adele vom Marienbrink èn
Cynthia Deemter met Gisli’s Lux v.h. Doelhof
2e prijs:
Linda Louwman Vd Veen met Flocke vom Hochlartal
3e prijs:
Alicia Saal met Aron van het Meekenesch èn
René Bolk met Amy van het Meekenesch èn
Maria Nieuwenhuis met Aike van het Meekenesch
 

MAP NGMV RHA, 13-10-2023:
Volgens de organisatie was het een zeer geslaagde dag. Er waren veel helpende handen en er was een gezellige sfeer onder deelnemers en keurmeesters.

50 deelnemers, waarvan 10 A en 11 B diploma’s.
MAP-A top 3:
1. Emke van het Zonnebeekbos – Ilse van der Veen (554 punten)
2. Unlimited Falco van de Chesannehof (Heidewachtel) – Roger van de Wauw (534 punten)
3. Kyte River v. Loenerhof (Heidewachtel) – Ymke de Groot (514 punten)
Grote Munsterlanders met een A diploma:
Xenia v/h Meekenesch – Maria Nieuwenhuis (506) punten de 4e plaats.
MAP-B top 3:
1. Vieve Matice van de Chesannehof (Heidewachtel) – Henk Verhaaf (549 punten)
2. Becky van Meckelhof (Maggy) (Duitse Staande Draadhaar) – Yvonne Pouwels (542 punten)
3. Viene vom Upstalsboom (Duitse Staande Korthaar) – Saskia Groot Antink (519 punten)
Grote munsterlanders met een B diploma:
Alko vom Kollogg – Rini van Kuijk (505 punten)
Eye-catcher v.’t Gina Florashof – Cees Deelman (489 punten)

MAP.RHA.proefsheet-MAP-2903-20231011


MAP Heerle 30-9-2023 :
Alko vom Kollogg MAP B 545 punten eerste prijs

SJP Genemuiden 30-9-2023:
A Fozy Raza Uut’t Vossebeltseveld B diploma 70 punten


30-09-2023: De jeugdveldwedstrijd in Sint Jacobiparochie, met een kwalificatie en eervolle vermelding.
Keurmeester: Ton Slager.
1e Uitmuntend Eva Una Nuova era Van het Raedthuys van Tamara van den Dam
EV Ippon Hit v. ‘T Patriez’n Laand van Sonja de Ruiter

Jeugdveldwerkwedstrijd najaar de Heen 28-9-2023:
Madam Filou Uut’t Vossebeltseveld Goed
Ivar v.’T Patriez’n Laand Goed

 Jeugdveldwerkwedstrijd najaar Ritthem 27-9-2023:
Jinty the Fox Uut’t Vossebeltseveld Goed

SJP Horst 24-9-2023 :
Alko vom Kollog A diploma 96 punten


08-09-2023: De jeugdveldwedstrijd in Bellingwolde was succesvol met 3 kwalificaties en 1 EV.
Keurmeester: Henk Companjen (op linker foto tussen de twee GM kwalificaties)
rechter foto: Maria Nieuwenhuis met bokaal beste GM van de wedstrijd.

1e Zeer Goed: Weimaraner, Waldgeist Abnoba vom Wenzelhorst
2e Goed: Yris v. h. Meekenesch van Maria Nieuwenhuis (op foto rechts)
3e Goed: Ivar v. ’t Patriez’n Laand van Nick Delden (op foto links)
Eervolle Vermelding: Heidewachtel, Jagtlystens Dream Jesper van Maurice Coenen

HZP Emsland 16-9-2023:
Jinty the Fox Uuut’t Vossebeltseveld 176 punten

HZP Meppen 16-9-2023:
Faith (Bo) van’t Gina Florashof 180 punten 2e prijs
Flora van’t Gina Florashof 171 punten
Finn van’t Gina Florashof 165 punten

SJP Terbant 2-9-2023:
A Fozy Raza Uut’t Vossebeltseveld B diploma 71 punten

SJP St. Odilienberg 2-9-2023:
Madam Filou Uut’t Vossebeltseveld B diploma 69 punten

SJP Haaften 19-8-2023:
Alko vom Kollog A Diploma 97 punten 1e prijs

MAP Wolhaartsdijk 31-7-2023:
Alko vom Kollog Map B 516 punten 3e prijs

SJP Oostvoorne 25-3-2023:
Xenia v.h. Meekenesch van Maria Nieuwenhuis, A diploma 95 punten 2e prijs
Vesta v.h. Meekenesch van André Nieuwenhuis, A diploma 94 punten 3e prijs

VJP Emsland 18-3-2023:
JInty the Fox (Yolo) Uut’t Vossebeltseveld 72 punten

VJP Aurich 18-3-2023:
Finn van’t Gina Florashof 65 punten
Flora van’t Gina Florashof 69 punten
Faith ( Bo) van’t Gina Florashof 72 punten
Fay van’t Gina Florashof 73 punten

SJP Heulekom 18-3-2023:
Eye Cather van’t Gina Florashof A diploma 95 punten 1e plaats

Veldwerk wedstrijd jeugd voorjaar Sint Annaland 15-3-2023: 
Jinty Fox Uut’t Vossebeltseveld Eervolle vermelding

Jonge Honden Aanlegproef 4-3-2023:

De drie winnaars van deze dag, van links naar rechts, 2e, 1e en 3e plaats

1e plaats: Ippon Hit V. ́T Patriez ́n Laand van Sonja de Ruiter
2e plaats: Madam Filou Uut ‘t Vossebeltseveld van Bianca Nuijts-Consten
3e plaats: Ivar V. ́T Patriez ́n Laand van Nick van Delden

Recap Jonge Honden Aanlegproef 4-3-2003