Bestuur en Commissies

Bestuur:

Voorzitter
Interim Geert Ottens
Tel: 06-36511702 Email: geertf@live.com

Secretaris
Ria Lukens
Tel: 0597-646770 E-mail: secretaris@grotemunsterlander.nl

Penningmeester
Janine van der Hoeven
Tel: 06-21822762 E-mail: info@lamslag.nl

Fokbegeleiding
Ria Lukens
Tel: 0597-646770 E-mail: r.lukens@outlook.com

Gebruikshonden
Sonja de Ruiter Tel: 06-23613990 E-mail: sonjaderuiter87@hotmail.com

Redactie
Nico Engels Tel: 0418-515054 E-mail: nicoengels@ziggo.nl

Commissies:

Gebruikshondencommissie (GHC);
Sonja de Ruiter Tel: 06-23613990 E-mail: sonjaderuiter87@hotmail.com
Jarina Kisjes Tel: 06-12306396 E-mail: jarinakisjes@gmail.com
Twan Brugman Tel: 06-10944944 E-mail: brugmanrietberg@kpnmail.nl
Marcel Veldhuis Tel: 053-5727679 E-mail: veldhuismhm@gmail.com
Jan Heijmer Tel: 06-21221704 E-mail: Jan.Heijmer@planet.nl 
Herwin Roze Tel: 06-27232066 E-mail: h.roze@home.nl
Nandia van Delden-Naaijer Tel: 06-50549825 E-mail: nandianaaijer@hotmail.com

Fokbegeleiding
Ria Lukens, secretariaat en postadres voor alle aanvragen en post betreffende de fokbegeleiding
J.R. Stuutstraat F84. 9663 SJ Nieuwe Pekela Tel: 0597-646770 
E-mail: r.lukens@outlook.com
Ina te Boome (fokkerij) Tel: 0544-481319 E-mail:teboome@solcon.nl
Lida Reeskamp-Blok (gezondheid) E-mail:lidareeskampblok@ziggo.nl
Simon Wijnnobel (commissielid) Tel: 06-33178890
E-mail:simon.wijnnobel@gmail.com

Redactie
emailadres redactie: redactiegrotemunsterlander@gmail.com

redactieleden
Nico Engels Tel: 0418-515054 E-mail: nicoengels@ziggo.nl 
Maarte van Logten Tel: 06-22447097 mvlogten@gmail.com

Rekeningnummer NGMV
IBAN: NL 41 ABNA 0469 260505
BIC: ABNANL2A

Website beheerder
Jarina Kisjes Tel: 06-12306396 E-mail: jarinakisjes@gmail.com

Ereleden
Dhr. R. van Kuijk
Mevr. M. van Kuijk-van Noye
Dhr. G. van Straaten
Dhr. H.G. Klokman
Mevr. A. Peters-Klabbers †
Mevr. Otto-van de Hamme †

 

Elody (Juul) van het Zonnebeekbos van Madelon Bolderman
Foto: Henk Eggink